eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200217 17.02.2020 Arbeidsgiverutvalget 14:00 Egga Møterom EPHORTE
20200110 10.01.2020 Arbeidsgiverutvalget 12:20 Sundvolden EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Nestleder espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Varamedlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Myhre Gravdal Hanne Myhre Gravdal Høyre (H) Varamedlem hanne.myhre.gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frode Sundseth Frode Sundseth Høyre (H) Varamedlem frode.sundseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem laila.tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Birgitte Bergflødt Tone Birgitte Bergflødt Senterpartiet (SP) Varamedlem tone.birgitte.bergflodt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Senterpartiet (SP) Varamedlem kaja.kvaerner@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem thomas.klingen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Carl William Nordby Carl William Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem carl.nordby@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem janicke.karin.solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathy Lie Kathy Lie Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem kathy.lie@polier.no Ikke registrert Ikke registrert