eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20160609 09.06.2016 Styringsgruppe kommunereformen 18:00 Glitra EPHORTE
20151210 10.12.2015 Styringsgruppe kommunereformen 16:30 Glitra EPHORTE
20151126 26.11.2015 Styringsgruppe kommunereformen 18:00 Glitra EPHORTE
20151022 22.10.2015 Styringsgruppe kommunereformen 19:30 Glitra EPHORTE
20150624 24.06.2015 Styringsgruppe kommunereformen 17:00 Lier rådhus Møterom Glitra EPHORTE
20150526 26.05.2015 Styringsgruppe kommunereformen 17:00 Haugestad EPHORTE
20150326 26.03.2015 Styringsgruppe kommunereformen 18:00 Glitra EPHORTE
20150219 19.02.2015 Styringsgruppe kommunereformen 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Brynhild Heitmann Brynhild Heitmann Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleder brynhild.heitmann@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Medlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Hægstad Per Hægstad Høyre (H) Medlem per.hagstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Kristine Fossum Hilde Kristine Fossum Høyre (H) Medlem hilde.kristine.fossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Bellen Karl Bellen Høyre (H) Varamedlem karl.bellen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Sandra Bruflot Sandra Bruflot Høyre (H) Varamedlem sandra.bruflot@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Yggeseth Frank Yggeseth Høyre (H) Varamedlem frank.yggeseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gry Anette Fossum Lund Gry Anette Fossum Lund Høyre (H) Varamedlem Gry.Anette.Fossum.Lund@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Varamedlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gina Elisabeth Ekeberg Gina Elisabeth Ekeberg Høyre (H) Varamedlem gina.ekeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tonje Kristin Evju Tonje Kristin Evju Arbeiderpartiet (A) Medlem tonje.evju@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tov Hasler Tovsen Tov Hasler Tovsen Arbeiderpartiet (A) Medlem tov.tovsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem Silje.Kjellesvik.Norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Nebell Gunnar Nebell Arbeiderpartiet (A) Medlem Gunnar.Nebell@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Janicke.Karin.Solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Runar Gravdal Runar Gravdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem runar.gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ninnie Bjørnland Ninnie Bjørnland Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ninnie.bjornland@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hege Winje Hege Winje Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Hege.Winje@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Haglund Norstrand Håkon Haglund Norstrand Arbeiderpartiet (A) Varamedlem hakon.norstrand@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Røssum Knut Røssum Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Knut.Rossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Eilert Sørnes Knut Eilert Sørnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem knut.eilert.sornes@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mette Irene Hansen Mette Irene Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mette.irene.hansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Medlem espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Venstre (V) Medlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Geir Cato Kristiansen Geir Cato Kristiansen Venstre (V) Varamedlem Geir.Cato.Kristiansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Langgaard Heidi Langgaard Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Heidi.Langgaard@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan O. Stolp Jan O. Stolp Senterpartiet (SP) Varamedlem jan.stolp@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Berg Marianne Berg Venstre (V) Varamedlem marianne.berg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert