eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200826 26.08.2020 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
20200923 23.09.2020 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200527 27.05.2020 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
20200422 22.04.2020 Helse, omsorg og velferd 17:30 Zoom - digital portal EPHORTE
20200304 04.03.2020 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
20200129 29.01.2020 Helse, omsorg og velferd 18:00 ASVO EPHORTE
20191127 27.11.2019 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
20191030 30.10.2019 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Leder laila.tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Nestleder hanne.garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Olaf Haveråen Kals Knut Olaf Haveråen Kals Høyre (H) Medlem knut.olaf.haveraen.kals@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Christine Cook Skustad Tone Christine Cook Skustad Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem tone.christine.skustad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Reidar Lauritsen Reidar Lauritsen Høyre (H) Varamedlem reidar.lauritsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Bellen Karl Bellen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Margareth Schau Solberg Berit Margareth Schau Solberg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Olav Flaten Tore Olav Flaten Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Reidar Bogstad Verlo Per Reidar Bogstad Verlo Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Camilla Frogner Pedersen Camilla Frogner Pedersen Senterpartiet (SP) Varamedlem cam_hest@hotmail.com Ikke registrert Ikke registrert
Knut Espen Riis Knut Espen Riis Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Tovsrud Bjørn Tovsrud Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Erik Marheim Knut Erik Marheim Fremskrittspartiet (FRP) Medlem knut.erik.marheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Stine Anine Akre Stine Anine Akre Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem stine.anine.akre@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mette Irene Hansen Mette Irene Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mette.irene.hansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Dag Ødegård Nils Dag Ødegård Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tommy Ødegård Tommy Ødegård Arbeiderpartiet (A) Medlem tommy.odegaard@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Petter Enrique Dreier Petter Enrique Dreier Arbeiderpartiet (A) Medlem petter.dreier@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Walaa Abuelmagd Walaa Abuelmagd Arbeiderpartiet (A) Medlem walaa.abuelmagd@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kristina Buss Folkestad Kristina Buss Folkestad Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem kristina.buss.folkestad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Caroline Thorbeck Caroline Thorbeck Venstre (V) Varamedlem caroline.thorbeck@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Camilla Bjørnbakken Langen Camilla Bjørnbakken Langen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elsbet Pilskog Elsbet Pilskog Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvard Lauvålien Håvard Lauvålien Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Hafskjold Kivle Lise Hafskjold Kivle Venstre (V) Varamedlem lise.kivle@polier.no Ikke registrert Ikke registrert