eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191128 28.11.2019 Partsammensatt utvalg 15:30 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191031 31.10.2019 Partsammensatt utvalg 14:15 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Leder espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frode Sundseth Frode Sundseth Høyre (H) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Medlem gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Varamedlem Hanne.Garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Alverdus Berg Jan Erik Alverdus Berg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Varamedlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Helene Justad Helene Justad Høyre (H) Varamedlem helene.justad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Birgitte Bergflødt Tone Birgitte Bergflødt Senterpartiet (SP) Varamedlem Tone.Birgitte.Bergflodt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem Silje.Kjellesvik.Norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathy Lie Kathy Lie Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem kathy.lie@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Åse Karin Killingberg Brørvik Åse Karin Killingberg Brørvik FagForbundet (FF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aina Sjøøsten Nilsen Aina Sjøøsten Nilsen FagForbundet (FF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eva Andersen Eva Andersen UtdanningsForbundet (UTD) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert