eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180906 06.09.2018 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20181011 11.10.2018 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20181115 15.11.2018 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20181206 06.12.2018 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180607 07.06.2018 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20180426 26.04.2018 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20180322 22.03.2018 Administrasjonsutvalget 16:00 Glitra EPHORTE
20180222 22.02.2018 Administrasjonsutvalget 15:15 Glitra EPHORTE
20171207 07.12.2017 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20171128 28.11.2017 Administrasjonsutvalget 15:30 Haugestad EPHORTE
20171116 16.11.2017 Administrasjonsutvalget 15:30 Glitra EPHORTE
20170928 28.09.2017 Administrasjonsutvalget 15:45 Glitra EPHORTE
20170824 24.08.2017 Administrasjonsutvalget 15:00 Haugestad EPHORTE
20170615 15.06.2017 Administrasjonsutvalget 15:30 Haugestad EPHORTE
20170511 11.05.2017 Administrasjonsutvalget 15:30 Haugestad EPHORTE
20170323 23.03.2017 Administrasjonsutvalget 16:00 Haugestad EPHORTE
20170223 23.02.2017 Administrasjonsutvalget 15:45 Haugestad EPHORTE
20170201 01.02.2017 Administrasjonsutvalget 14:30 Haugestad EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Nestleder soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Kristine Fossum Hilde Kristine Fossum Høyre (H) Varamedlem hilde.kristine.fossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Hægstad Per Hægstad Høyre (H) Varamedlem per.hagstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Bellen Karl Bellen Høyre (H) Varamedlem karl.bellen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gina Elisabeth Ekeberg Gina Elisabeth Ekeberg Høyre (H) Varamedlem gina.ekeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Nebell Gunnar Nebell Arbeiderpartiet (A) Medlem Gunnar.Nebell@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Elisabeth Svendsen Tone Elisabeth Svendsen Arbeiderpartiet (A) Medlem Tone.Svendsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Janicke.Karin.Solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ninnie Bjørnland Ninnie Bjørnland Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem ninnie.bjornland@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Brynhild Heitmann Brynhild Heitmann Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem brynhild.heitmann@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Senterpartiet (SP) Varamedlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Åse Karin Killingberg Brørvik Åse Karin Killingberg Brørvik FagForbundet (FF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aina Sjøøsten Nilsen Aina Sjøøsten Nilsen FagForbundet (FF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eva Andersen Eva Andersen UtdanningsForbundet (UTD) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Grethe Becher Teigen Anne Grethe Becher Teigen FagForbundet (FF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Camilla Kristiansen Camilla Kristiansen FagForbundet (FF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dag Tore Kallåk Dag Tore Kallåk UtdanningsForbundet (UTD) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert