eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200827 27.08.2020 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200528 28.05.2020 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20200423 23.04.2020 Formannskapet 17:30 Digitalt møte - Zoom EPHORTE
20200402 02.04.2020 Formannskapet 14:00 Digitalt møte - Zoom EPHORTE
20200305 05.03.2020 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20200210 10.02.2020 Formannskapet 18:30 Glitra EPHORTE
20200130 30.01.2020 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20191128 28.11.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20191031 31.10.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190905 05.09.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190606 06.06.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190509 09.05.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190314 14.03.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190131 31.01.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20181206 06.12.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20181115 15.11.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20181018 18.10.2018 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20181011 11.10.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180913 13.09.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180607 07.06.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180426 26.04.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180322 22.03.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180222 22.02.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180125 25.01.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20171207 07.12.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20171128 28.11.2017 Formannskapet 16:30 Haugestad EPHORTE
20171123 23.11.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20171116 16.11.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20170928 28.09.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20170824 24.08.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170615 15.06.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170511 11.05.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170323 23.03.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170223 23.02.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170126 26.01.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20161208 08.12.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20161117 17.11.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20161110 10.11.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160929 29.09.2016 Formannskapet 18:00 Lier ASVO AS EPHORTE
20160825 25.08.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160609 09.06.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160512 12.05.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160407 07.04.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160404 04.04.2016 Formannskapet 19:00 Fylkeshuset i Drammen EPHORTE
20160225 25.02.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160128 28.01.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151210 10.12.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151126 26.11.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151119 19.11.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151022 22.10.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150924 24.09.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150827 27.08.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150819 19.08.2015 Formannskapet 12:00 Telefonmøte EPHORTE
20150604 04.06.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150507 07.05.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150326 26.03.2015 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20150303 03.03.2015 Formannskapet 17:15 Haugestad EPHORTE
20150219 19.02.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150122 22.01.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141211 11.12.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141127 27.11.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141120 20.11.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141030 30.10.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140925 25.09.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140828 28.08.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140605 05.06.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140508 08.05.2014 Formannskapet 15:00 Glitra EPHORTE
20140320 20.03.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140220 20.02.2014 Formannskapet 20:30 Glitra EPHORTE
20140220 20.02.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140123 23.01.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130606 06.06.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130425 25.04.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130321 21.03.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130221 21.02.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130124 24.01.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Nestleder espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Medlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frode Sundseth Frode Sundseth Høyre (H) Medlem frode.sundseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Myhre Gravdal Hanne Myhre Gravdal Høyre (H) Medlem hanne.myhre.gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Helene Justad Helene Justad Høyre (H) Medlem helene.justad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Egeberg Morten Egeberg Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem morten.egeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Yggeseth Frank Yggeseth Høyre (H) Varamedlem frank.yggeseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Varamedlem hanne.garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Varamedlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Nina Engebakken Duesund Nina Engebakken Duesund Høyre (H) Varamedlem nina.duesund@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Alverdus Berg Jan Erik Alverdus Berg Høyre (H) Varamedlem jan.berg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem silje.kjellesvik.norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Bård Strand Bård Strand Arbeiderpartiet (A) Medlem bard.strand@polier.no Ikke registrert 98249233
Tone Elisabeth Svendsen Tone Elisabeth Svendsen Arbeiderpartiet (A) Medlem tone.svendsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem janicke.karin.solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathy Lie Kathy Lie Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem kathy.lie@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Live Wahl Knardahl Live Wahl Knardahl Arbeiderpartiet (A) Varamedlem live.wahl.knardahl@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Arne Bredesen Per Arne Bredesen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem per.arne.bredesen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Havellen Vidar Havellen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem vidar.havellen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Dahl Morten Dahl Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem morten.dahl@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Venstre (V) Varamedlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem thomas.klingen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Carl William Nordby Carl William Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem carl.nordby@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem laila.tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Birgitte Bergflødt Tone Birgitte Bergflødt Senterpartiet (SP) Varamedlem tone.birgitte.bergflodt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Senterpartiet (SP) Varamedlem kaja.kvaerner@polier.no Ikke registrert Ikke registrert