eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191031 31.10.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190905 05.09.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190606 06.06.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190509 09.05.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190314 14.03.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20190131 31.01.2019 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20181206 06.12.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20181115 15.11.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20181018 18.10.2018 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20181011 11.10.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180913 13.09.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180607 07.06.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180426 26.04.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180322 22.03.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180222 22.02.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20180125 25.01.2018 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20171207 07.12.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20171128 28.11.2017 Formannskapet 16:30 Haugestad EPHORTE
20171123 23.11.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20171116 16.11.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20170928 28.09.2017 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20170824 24.08.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170615 15.06.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170511 11.05.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170323 23.03.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170223 23.02.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20170126 26.01.2017 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20161208 08.12.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20161117 17.11.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20161110 10.11.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160929 29.09.2016 Formannskapet 18:00 Lier ASVO AS EPHORTE
20160825 25.08.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160609 09.06.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160512 12.05.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160407 07.04.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160404 04.04.2016 Formannskapet 19:00 Fylkeshuset i Drammen EPHORTE
20160225 25.02.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20160128 28.01.2016 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151210 10.12.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151126 26.11.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151119 19.11.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20151022 22.10.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150924 24.09.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150827 27.08.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150819 19.08.2015 Formannskapet 12:00 Telefonmøte EPHORTE
20150604 04.06.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150507 07.05.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150326 26.03.2015 Formannskapet 18:00 Haugestad EPHORTE
20150303 03.03.2015 Formannskapet 17:15 Haugestad EPHORTE
20150219 19.02.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20150122 22.01.2015 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141211 11.12.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141127 27.11.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141120 20.11.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20141030 30.10.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140925 25.09.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140828 28.08.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140605 05.06.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140508 08.05.2014 Formannskapet 15:00 Glitra EPHORTE
20140320 20.03.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140220 20.02.2014 Formannskapet 20:30 Glitra EPHORTE
20140220 20.02.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20140123 23.01.2014 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130606 06.06.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130425 25.04.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130321 21.03.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130221 21.02.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
20130124 24.01.2013 Formannskapet 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Nestleder espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Medlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frode Sundseth Frode Sundseth Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Myhre Gravdal Hanne Myhre Gravdal Høyre (H) Medlem Hanne.Myhre.Gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Helene Justad Helene Justad Høyre (H) Medlem helene.justad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Egeberg Morten Egeberg Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Morten.Egeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Yggeseth Frank Yggeseth Høyre (H) Varamedlem frank.yggeseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Varamedlem Hanne.Garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Varamedlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Nina Engebakken Duesund Nina Engebakken Duesund Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Alverdus Berg Jan Erik Alverdus Berg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem Silje.Kjellesvik.Norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Bård Strand Bård Strand Arbeiderpartiet (A) Medlem bard.strand@peab.no Ikke registrert 98249233
Tone Elisabeth Svendsen Tone Elisabeth Svendsen Arbeiderpartiet (A) Medlem Tone.Svendsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Janicke.Karin.Solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathy Lie Kathy Lie Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem kathy.lie@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Live Wahl Knardahl Live Wahl Knardahl Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Arne Bredesen Per Arne Bredesen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Per.Arne.Bredesen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Havellen Vidar Havellen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Dahl Morten Dahl Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Venstre (V) Varamedlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Thomas.Emil.Klingen.Andersen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Carl William Nordby Carl William Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Birgitte Bergflødt Tone Birgitte Bergflødt Senterpartiet (SP) Varamedlem Tone.Birgitte.Bergflodt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert