eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190212 12.02.2019 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20190326 26.03.2019 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20190521 21.05.2019 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20190618 18.06.2019 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181211 11.12.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20181127 27.11.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20181023 23.10.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20180918 18.09.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20180612 12.06.2018 Kommunestyret 17:30 Haugestad EPHORTE
20180508 08.05.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20180403 03.04.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20180306 06.03.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20180206 06.02.2018 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20171212 12.12.2017 Kommunestyret 10:00 Haugestad EPHORTE
20171128 28.11.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20171010 10.10.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20170905 05.09.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20170620 20.06.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20170523 23.05.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20170404 04.04.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20170307 07.03.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20170207 07.02.2017 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20161213 13.12.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20161212 12.12.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20161122 22.11.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20161011 11.10.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20160906 06.09.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20160621 21.06.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20160524 24.05.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20160419 19.04.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20160315 15.03.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20160209 09.02.2016 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20151215 15.12.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20151214 14.12.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20151201 01.12.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20151103 03.11.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20151006 06.10.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20151005 05.10.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20150908 08.09.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20150616 16.06.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20150519 19.05.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20150414 14.04.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20150303 03.03.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20150203 03.02.2015 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20141216 16.12.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20141215 15.12.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20141111 11.11.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20141007 07.10.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20140909 09.09.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20140617 17.06.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20140520 20.05.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20140401 01.04.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20140304 04.03.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20140204 04.02.2014 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20131217 17.12.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20131216 16.12.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20131112 12.11.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20131008 08.10.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20130903 03.09.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20130618 18.06.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20130507 07.05.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20130403 03.04.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
20130205 05.02.2013 Kommunestyret 18:00 Haugestad EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Brynhild Heitmann Brynhild Heitmann Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleder brynhild.heitmann@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Kristine Fossum Hilde Kristine Fossum Høyre (H) Medlem hilde.kristine.fossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Medlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Bellen Karl Bellen Høyre (H) Medlem karl.bellen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Hægstad Per Hægstad Høyre (H) Medlem per.hagstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Myhre Gravdal Hanne Myhre Gravdal Høyre (H) Medlem Hanne.Myhre.Gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Olav Aasmundrud Olav Aasmundrud Høyre (H) Medlem olav.aasmundrud@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Helene Justad Helene Justad Høyre (H) Medlem helene.justad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Medlem Hanne.Garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gina Elisabeth Ekeberg Gina Elisabeth Ekeberg Høyre (H) Medlem gina.ekeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mari Espedal Mari Espedal Høyre (H) Medlem mari.espedal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Medlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Unni Lærum Unni Lærum Høyre (H) Medlem Unni.Laerum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Werrum Per Werrum Høyre (H) Medlem per.werrum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Yggeseth Frank Yggeseth Høyre (H) Medlem frank.yggeseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Reidar Lauritsen Reidar Lauritsen Høyre (H) Medlem reidar.lauritsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Arne Jørstad Arne Jørstad Høyre (H) Medlem arne.jorstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Olaf Haveråen Kals Knut Olaf Haveråen Kals Høyre (H) Medlem Knut.Olaf.Haveraen.Kals@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Otto Olsen Per Otto Olsen Høyre (H) Varamedlem per.otto.olsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ove Brude Kolstad Ove Brude Kolstad Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marius Engan Kran Marius Engan Kran Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Margareth Schau Solberg Berit Margareth Schau Solberg Høyre (H) Varamedlem Berit.Schau.Solberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Egeberg Morten Egeberg Høyre (H) Varamedlem Morten.Egeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Olav Brenden Morten Olav Brenden Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gro Elisabeth Hegg Gro Elisabeth Hegg Høyre (H) Varamedlem Gro.Hegg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Svein Helge Nygard Svein Helge Nygard Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Abdul Majid Abid Abdul Majid Abid Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Alverdus Berg Jan Erik Alverdus Berg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Parviz Abdul Abdulhaq Parviz Abdul Abdulhaq Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Bang-Olsen Jan Bang-Olsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John Arne Gulbrandsen John Arne Gulbrandsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Håkon Ulsaker Geir Håkon Ulsaker Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem Silje.Kjellesvik.Norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ove Andreas Solberg Ove Andreas Solberg Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tov Hasler Tovsen Tov Hasler Tovsen Arbeiderpartiet (A) Medlem tov.tovsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Runar Gravdal Runar Gravdal Arbeiderpartiet (A) Medlem runar.gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Petter Enrique Dreier Petter Enrique Dreier Arbeiderpartiet (A) Medlem petter.dreier@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Røssum Knut Røssum Arbeiderpartiet (A) Medlem Knut.Rossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marie Westlie Eidal Anne Marie Westlie Eidal Arbeiderpartiet (A) Medlem anne.mari.westlie.eidal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hedda Kyrkjerud Hedda Kyrkjerud Arbeiderpartiet (A) Medlem Hedda.Kyrkjerud@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Nebell Gunnar Nebell Arbeiderpartiet (A) Medlem Gunnar.Nebell@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Elisabeth Svendsen Tone Elisabeth Svendsen Arbeiderpartiet (A) Medlem Tone.Svendsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ann Heidi Romundset Svorstøl Ann Heidi Romundset Svorstøl Arbeiderpartiet (A) Medlem Ann.Heidi.Svorstol@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tor Birger Jeppesen Tor Birger Jeppesen Arbeiderpartiet (A) Medlem tor.b.jeppesen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Arne Bredesen Per Arne Bredesen Arbeiderpartiet (A) Medlem Per.Arne.Bredesen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Pål Birger Bendiksen Pål Birger Bendiksen Arbeiderpartiet (A) Medlem Pal.Birger.Bendiksen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Erik Petersen Lars Erik Petersen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Born Bente Born Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders Mikael Strøm Anders Mikael Strøm Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria Angelica Bråten Maria Angelica Bråten Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruth Eline A. Iversen Ruth Eline A. Iversen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tonje Cathrine Hilden Tonje Cathrine Hilden Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Westlie Moen Henrik Westlie Moen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger-Marie Nygård Inger-Marie Nygård Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lorna Reberg Nilsen Lorna Reberg Nilsen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem lorna.reberg-nilsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Erik Hære Erik Hære Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aud-Harriet H.A. Kolberg Aud-Harriet H.A. Kolberg Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tommy Ødegård Tommy Ødegård Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Medlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Eilert Sørnes Knut Eilert Sørnes Fremskrittspartiet (FRP) Medlem knut.eilert.sornes@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Guthorm Vemork Per Guthorm Vemork Fremskrittspartiet (FRP) Medlem per.vemork@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mette Irene Hansen Mette Irene Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem mette.irene.hansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Thomas.Emil.Klingen.Andersen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Borgen Vidar Borgen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Vidar.Borgen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Svenningsen Morten Svenningsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gisle Finsveen Gisle Finsveen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thor Olav Søgård Thor Olav Søgård Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Karin Liudalen Inger Karin Liudalen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert 48042995 Ikke registrert
Eva Margareth Kristiansen Eva Margareth Kristiansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert 41907874
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Medlem espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Medlem Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan O. Stolp Jan O. Stolp Senterpartiet (SP) Medlem jan.stolp@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Harald Oskar Buttedahl Harald Oskar Buttedahl Senterpartiet (SP) Varamedlem Harald.Buttedahl@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Marit Waaler Marit Waaler Senterpartiet (SP) Varamedlem Marit.Waaler@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Arne Flatebø Arne Flatebø Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pål Svere Pål Svere Senterpartiet (SP) Varamedlem Pal.Svere@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ole Andreas Myhrene Ole Andreas Myhrene Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hans Kristen Solberg Hans Kristen Solberg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Venstre (V) Medlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Geir Cato Kristiansen Geir Cato Kristiansen Venstre (V) Medlem Geir.Cato.Kristiansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Berg Marianne Berg Venstre (V) Medlem marianne.berg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Sarbjit Singh Shergill Sarbjit Singh Shergill Venstre (V) Varamedlem Sarbjit.Singh.Shergill@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Maria K. Løkstad Grande Maria K. Løkstad Grande Venstre (V) Varamedlem Maria.Kristine.Lokstad.Grande@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Jon Øyvind Lærum Jon Øyvind Lærum Venstre (V) Varamedlem Jon.Oyvind.Laerum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Waqas Zaman Waqas Zaman Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mathilde Idsøe Holst Mathilde Idsøe Holst Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anders G Opsahl Anders G Opsahl Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnus Angeltveit Magnus Angeltveit Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem magnus.angeltveit@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Fabienne Hunnestad Kornmo Fabienne Hunnestad Kornmo Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Audun Langgaard Audun Langgaard Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem audun.langgaard@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Børre Våraker Børre Våraker Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hakon Kristoffersen Hakon Kristoffersen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Janicke.Karin.Solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Øivind Hammer Øivind Hammer Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Oivind.Hammer@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Reidun Høydalsvik Anne Reidun Høydalsvik Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Anne.Reidun.Hoydalsvik@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
David Høstaker David Høstaker Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stian Gravdal Stian Gravdal Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torun Nordby Bjørgo Torun Nordby Bjørgo Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torbjørn Enger Torbjørn Enger Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ninnie Bjørnland Ninnie Bjørnland Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem ninnie.bjornland@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathy Lie Kathy Lie Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem kathy.lie@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Wivi Abelsen Wivi Abelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem wivi.abelsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Aihan Fatah Jaf Aihan Fatah Jaf Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Aihan.Jaf@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Sigmund Ruud Sigmund Ruud Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Christian Rødby Arne Christian Rødby Uavhengige folkevalgte (UF) Medlem Arne.Christian.Rodby@polier.no Ikke registrert Ikke registrert