eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200924 24.09.2020 Valgkomiteen 00:00 Haugestad EPHORTE
20200916 16.09.2020 Valgkomiteen 17:00 Glitra EPHORTE
20200604 04.06.2020 Valgkomiteen 15:15 Svensefjøset EPHORTE
20200204 04.02.2020 Valgkomiteen 16:30 Møterom Vestsideveien EPHORTE
20191205 05.12.2019 Valgkomiteen 16:00 Glitra Glitra EPHORTE
20191111 11.11.2019 Valgkomiteen 17:00 Glitra EPHORTE
20191028 28.10.2019 Valgkomiteen 16:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Leder soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem silje.kjellesvik.norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Medlem espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morten Egeberg Morten Egeberg Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem morten.egeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kathy Lie Kathy Lie Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem kathy.lie@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem janicke.karin.solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Venstre (V) Medlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert