eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190131 31.01.2019 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20190314 14.03.2019 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20181206 06.12.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20181115 15.11.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20181018 18.10.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20180906 06.09.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20180607 07.06.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20180426 26.04.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20180322 22.03.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20180222 22.02.2018 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20171207 07.12.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20171116 16.11.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20170928 28.09.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20170824 24.08.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20170615 15.06.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20170511 11.05.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20170323 23.03.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20170223 23.02.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20170126 26.01.2017 Kommuneplanutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20161208 08.12.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20161110 10.11.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20160929 29.09.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Lier ASVO AS EPHORTE
20160825 25.08.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20160609 09.06.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20160524 24.05.2016 Kommuneplanutvalget 15:00 Haugestad EPHORTE
20160407 07.04.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20160225 25.02.2016 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20151210 10.12.2015 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20150507 07.05.2015 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20150219 19.02.2015 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20150122 22.01.2015 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20140605 05.06.2014 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20140123 23.01.2014 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20131121 21.11.2013 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20131031 31.10.2013 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20130822 22.08.2013 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
20130606 06.06.2013 Kommuneplanutvalget 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Brynhild Heitmann Brynhild Heitmann Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleder brynhild.heitmann@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Medlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Hægstad Per Hægstad Høyre (H) Medlem per.hagstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hilde Kristine Fossum Hilde Kristine Fossum Høyre (H) Medlem hilde.kristine.fossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Bellen Karl Bellen Høyre (H) Varamedlem karl.bellen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Yggeseth Frank Yggeseth Høyre (H) Varamedlem frank.yggeseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Myhre Gravdal Hanne Myhre Gravdal Høyre (H) Varamedlem Hanne.Myhre.Gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Varamedlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gina Elisabeth Ekeberg Gina Elisabeth Ekeberg Høyre (H) Varamedlem gina.ekeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Varamedlem Hanne.Garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gunnar Nebell Gunnar Nebell Arbeiderpartiet (A) Medlem Gunnar.Nebell@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tov Hasler Tovsen Tov Hasler Tovsen Arbeiderpartiet (A) Medlem tov.tovsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Silje Kjellesvik Norheim Silje Kjellesvik Norheim Arbeiderpartiet (A) Medlem Silje.Kjellesvik.Norheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Elisabeth Svendsen Tone Elisabeth Svendsen Arbeiderpartiet (A) Medlem Tone.Svendsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Janicke Karin Solheim Janicke Karin Solheim Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Janicke.Karin.Solheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ninnie Bjørnland Ninnie Bjørnland Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem ninnie.bjornland@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Runar Gravdal Runar Gravdal Arbeiderpartiet (A) Varamedlem runar.gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Haglund Norstrand Håkon Haglund Norstrand Arbeiderpartiet (A) Varamedlem hakon.norstrand@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Røssum Knut Røssum Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Knut.Rossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Eilert Sørnes Knut Eilert Sørnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem knut.eilert.sornes@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mette Irene Hansen Mette Irene Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mette.irene.hansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Medlem espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tove Hofstad Tove Hofstad Venstre (V) Medlem tove.hofstad@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Geir Cato Kristiansen Geir Cato Kristiansen Venstre (V) Varamedlem Geir.Cato.Kristiansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Anders G Opsahl Anders G Opsahl Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan O. Stolp Jan O. Stolp Senterpartiet (SP) Varamedlem jan.stolp@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Berg Marianne Berg Venstre (V) Varamedlem marianne.berg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert