eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180123 23.01.2018 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20180220 20.02.2018 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20180320 20.03.2018 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20180424 24.04.2018 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20180605 05.06.2018 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171205 05.12.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20171114 14.11.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20170926 26.09.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Lier kulturskole
20170822 22.08.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Nordal skole
20170613 13.06.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Lier bygdetun
20170509 09.05.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Haugestad
20170321 21.03.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Haugestad
20170221 21.02.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Haugestad
20170124 24.01.2017 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Haugestad
20161206 06.12.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20161108 08.11.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20160927 27.09.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20160823 23.08.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Linnesstranda barnehage
20160607 07.06.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20160510 10.05.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Høvik skole
20160405 05.04.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20160223 23.02.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Hallingstad skole
20160126 26.01.2016 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20151208 08.12.2015 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20151117 17.11.2015 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
20151020 20.10.2015 Grunnskole-, barnehage- og kulturutvalget 18:00 Glitra
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Marianne Berg Marianne Berg Venstre (V) Leder marianne.berg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Yggeseth Frank Yggeseth Høyre (H) Nestleder frank.yggeseth@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mari Espedal Mari Espedal Høyre (H) Medlem mari.espedal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Medlem Hanne.Garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ove Brude Kolstad Ove Brude Kolstad Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Heidi Nordheim Heidi Nordheim Høyre (H) Varamedlem Heidi.Nordheim@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Marius Engan Kran Marius Engan Kran Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Olav Brenden Morten Olav Brenden Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Parviz Abdul Abdulhaq Parviz Abdul Abdulhaq Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Røssum Knut Røssum Arbeiderpartiet (A) Medlem Knut.Rossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marie Westlie Eidal Anne Marie Westlie Eidal Arbeiderpartiet (A) Medlem anne.mari.westlie.eidal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Arne Bredesen Per Arne Bredesen Arbeiderpartiet (A) Medlem Per.Arne.Bredesen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Wivi Abelsen Wivi Abelsen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem wivi.abelsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Erik Nielsen Daniel Erik Nielsen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Daniel.Erik.Nielsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ruth Eline A. Iversen Ruth Eline A. Iversen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Hære Erik Hære Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Solveig S. Eriksen Ann Solveig S. Eriksen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Thomas.Emil.Klingen.Andersen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Erik Marheim Knut Erik Marheim Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Karin Liudalen Inger Karin Liudalen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert 48042995 Ikke registrert
Helge Embretsen Helge Embretsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Helge.Embretsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Pål Svere Pål Svere Senterpartiet (SP) Medlem Pal.Svere@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Mats Harjo Skaar Mats Harjo Skaar Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Mats.Harjo.Skaar@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frank Gøran Pedersen Frank Gøran Pedersen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Harald Oskar Buttedahl Harald Oskar Buttedahl Senterpartiet (SP) Varamedlem Harald.Buttedahl@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Anders G Opsahl Anders G Opsahl Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1