eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20180122 22.01.2018 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20180219 19.02.2018 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20180319 19.03.2018 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20171204 04.12.2017 Eldrerådet 13:00 Haugestad
20171113 13.11.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170925 25.09.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170821 21.08.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170612 12.06.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170508 08.05.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170320 20.03.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170220 20.02.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20170123 23.01.2017 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20161205 05.12.2016 Eldrerådet 13:00 Haugestad
20161107 07.11.2016 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20160926 26.09.2016 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20160822 22.08.2016 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20160606 06.06.2016 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
20160509 09.05.2016 Eldrerådet 13:00 Fosshagen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Lorna Reberg Nilsen Lorna Reberg Nilsen Arbeiderpartiet (A) Leder lorna.reberg-nilsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Jan Dybvik Jan Dybvik Pensjonistmedlemmer (PENSJ) Nestleder Jan.Dybvik@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gro Elisabeth Hegg Gro Elisabeth Hegg Høyre (H) Medlem Gro.Hegg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Olav Aasmundrud Olav Aasmundrud Høyre (H) Medlem olav.aasmundrud@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnhild Malm Ragnhild Malm Pensjonistmedlemmer (PENSJ) Medlem Ragnhild.Malm@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Solbraa Bay Ragnar Solbraa Bay Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gry Anette Fossum Lund Gry Anette Fossum Lund Høyre (H) Varamedlem Gry.Anette.Fossum.Lund@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ann Solveig S. Eriksen Ann Solveig S. Eriksen Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Olaf Andersen Tor Olaf Andersen Pensjonistmedlemmer (PENSJ) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siri Aasmundrud Siri Aasmundrud Pensjonistmedlemmer (PENSJ) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.2.2.1