eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191126 26.11.2019 Oppvekst, kultur og idrett 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191029 29.10.2019 Oppvekst, kultur og idrett 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Hilde Kristine Fossum Hilde Kristine Fossum Høyre (H) Leder hilde.kristine.fossum@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Nestleder Thomas.Emil.Klingen.Andersen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ulla Margareta Nævestad Ulla Margareta Nævestad Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Adnan Afzal Adnan Afzal Høyre (H) Medlem adnan.afzal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Sagvolden Espen Sagvolden Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kanwaldeep Singh Kamboj Kanwaldeep Singh Kamboj Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Audun Langaard Audun Langaard Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mari Espedal Mari Espedal Høyre (H) Varamedlem mari.espedal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Ove Brude Kolstad Ove Brude Kolstad Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan O. Stolp Jan O. Stolp Senterpartiet (SP) Medlem jan.stolp@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Marit Hennum Mørk Marit Hennum Mørk Senterpartiet (SP) Varamedlem marit-hennum-mork@skole.bfk.no 99778525 31292200 A
Pål Svere Pål Svere Senterpartiet (SP) Varamedlem Pal.Svere@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Eldrid S. Ask Eldrid S. Ask Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Anine Akre Stine Anine Akre Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Lisbeth Klingen Mette Lisbeth Klingen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Guthorm Vemork Per Guthorm Vemork Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem per.vemork@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Arne Bredesen Per Arne Bredesen Arbeiderpartiet (A) Medlem Per.Arne.Bredesen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Elysha Zaman Elysha Zaman Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Signe Ramson Høie Signe Ramson Høie Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Dahl Morten Dahl Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jon Martin Høie Jon Martin Høie Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Kristen Haugen Tor Kristen Haugen Venstre (V) Varamedlem tor.kristen.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Vibeke Clausen Vibeke Clausen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Feryal Abdullah Kadir Feryal Abdullah Kadir Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eystein Leirheim Eystein Leirheim Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert