eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191127 27.11.2019 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191030 30.10.2019 Helse, omsorg og velferd 18:00 Glitra EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Leder Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Garås Hanne Garås Høyre (H) Nestleder Hanne.Garas@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Knut Olaf Haveråen Kals Knut Olaf Haveråen Kals Høyre (H) Medlem Knut.Olaf.Haveraen.Kals@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Christine Cook Skustad Tone Christine Cook Skustad Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Reidar Lauritsen Reidar Lauritsen Høyre (H) Varamedlem reidar.lauritsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Karl Bellen Karl Bellen Høyre (H) Varamedlem karl.bellen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Berit Margareth Schau Solberg Berit Margareth Schau Solberg Høyre (H) Varamedlem Berit.Schau.Solberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tore Olav Flaten Tore Olav Flaten Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Per Reidar Bogstad Verlo Per Reidar Bogstad Verlo Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Camilla Frogner Pedersen Camilla Frogner Pedersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Espen Riis Knut Espen Riis Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Tovsrud Bjørn Tovsrud Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Erik Marheim Knut Erik Marheim Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Stine Anine Akre Stine Anine Akre Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mette Irene Hansen Mette Irene Hansen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem mette.irene.hansen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Nils Dag Ødegård Nils Dag Ødegård Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tommy Ødegård Tommy Ødegård Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Petter Enrique Dreier Petter Enrique Dreier Arbeiderpartiet (A) Medlem petter.dreier@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Walaa Abuelmagd Walaa Abuelmagd Arbeiderpartiet (A) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristina Buss Folkestad Kristina Buss Folkestad Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Caroline Thorbeck Caroline Thorbeck Venstre (V) Varamedlem Caroline.Thorbeck@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Camilla Bjørnbakken Langen Camilla Bjørnbakken Langen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elsbet Pilskog Elsbet Pilskog Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håvard Lauvålien Håvard Lauvålien Arbeiderpartiet (A) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lise Hafskjold Kivle Lise Hafskjold Kivle Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert