eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191127 27.11.2019 Eierutvalg 15:00 Haugestad EPHORTE
20191127 27.11.2019 Eierutvalg 15:00 Haugestad EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Gunn Cecilie Ringdal Gunn Cecilie Ringdal Høyre (H) Leder gunn.cecilie.ringdal@lier.kommune.no Ikke registrert Ikke registrert
Espen Lahnstein Espen Lahnstein Senterpartiet (SP) Nestleder espen.lahnstein@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Søren Falch Zapffe Søren Falch Zapffe Høyre (H) Varamedlem soren.falch.zapffe@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Myhre Gravdal Hanne Myhre Gravdal Høyre (H) Varamedlem Hanne.Myhre.Gravdal@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Frode Sundseth Frode Sundseth Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Laila Margrethe Tryde Laila Margrethe Tryde Senterpartiet (SP) Varamedlem Laila.Tryde@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Birgitte Bergflødt Tone Birgitte Bergflødt Senterpartiet (SP) Varamedlem Tone.Birgitte.Bergflodt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars Haugen Lars Haugen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem lars.haugen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Thomas Emil Klingen Andersen Thomas Emil Klingen Andersen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Thomas.Emil.Klingen.Andersen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Carl William Nordby Carl William Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bård Strand Bård Strand Arbeiderpartiet (A) Medlem bard.strand@peab.no Ikke registrert 98249233
Tone Elisabeth Svendsen Tone Elisabeth Svendsen Senterpartiet (SP) Medlem Tone.Svendsen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert