eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20201020 20.10.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20201117 17.11.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200922 22.09.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20200825 25.08.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20200526 26.05.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20200421 21.04.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20200303 03.03.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20200128 28.01.2020 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20191126 26.11.2019 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
20191029 29.10.2019 Landbruksutvalget 18:00 Haugestad EPHORTE
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Kaja Elisabeth Flesjø Kværner Senterpartiet (SP) Leder kaja.kvaerner@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Carl William Nordby Carl William Nordby Fremskrittspartiet (FRP) Nestleder carl.nordby@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Narve Huseby Wiker Narve Huseby Wiker Høyre (H) Medlem narve.huseby.wiker@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Synnøve Thorsrud Synnøve Thorsrud Høyre (H) Medlem synnove.thorsrud@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Magnus Angeltveit Magnus Angeltveit Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem magnus.angeltveit@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Gina Elisabeth Ekeberg Gina Elisabeth Ekeberg Høyre (H) Varamedlem gina.ekeberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Per Otto Olsen Per Otto Olsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nicholas Amundsen-Hegg Nicholas Amundsen-Hegg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnar Solbraa Bay Ragnar Solbraa Bay Høyre (H) Varamedlem ragnar.solbraa-bay@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
John Arne Gulbrandsen John Arne Gulbrandsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Nils Gaute Voll Nils Gaute Voll Senterpartiet (SP) Varamedlem nils.gaute.voll@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Anne Lise Mahle Dahlgren Anne Lise Mahle Dahlgren Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erik Hennum Erik Hennum Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Knut Eilert Sørnes Knut Eilert Sørnes Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem knut.eilert.sornes@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Morgan E. Langfeldt Morgan E. Langfeldt Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem morgan.langfeldt@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lise Emilie Martinsen Lise Emilie Martinsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Otto Rislien Geir Otto Rislien Arbeiderpartiet (A) Medlem geir.otto.rislien@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Lise Hafskjold Kivle Lise Hafskjold Kivle Venstre (V) Medlem lise.kivle@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Kjell Røhmen Eirik Kjell Røhmen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem eirik.rohmen@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Majda Anicic Majda Anicic Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem majda.anicic@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Tone Tviberg Tone Tviberg Arbeiderpartiet (A) Varamedlem tone.tviberg@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Øivind Hammer Øivind Hammer Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem oivind.hammer@polier.no Ikke registrert Ikke registrert
Trond Johannessen Trond Johannessen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Maria K. Løkstad Grande Maria K. Løkstad Grande Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert